Sponsorzy Oficjalni

GAME OVER CYCLES

Game Over Cycles (GOC) to polska firma budująca motocykle typu custom. Działająca w podkarpackiej miejscowości Lisie Jamy ekipa GOC jest znana z tworzenia niespotykanych i oryginalnych maszyn, takich jak np. The Recidivist - pierwszy na świecie wytatuowany motocykl. Konstrukcje GOC zdobywały nagrody na najbardziej poważanych konkursach w branży motocyklowej. Firma zdobyła już osiem trofeów, w tym cztery razy prestiżową nagrodę publiczności, na European Bike Week - organizowanej corocznie w Austrii największej imprezie motocyklowej w Europie. GOC buduje obecnie w Rzeszowie pierwszy w Polsce wschodniej salon sprzedaży motocykli legendarnej marki Harley-Davidson.

CAR-RENTAL.PL

CAR-RENTAL.PL to dynamicznie rozwijająca się Wypożyczalnia Samochodów wywodząca się z Rzeszowa. Działa na terenie pięciu województw: podkarpackie, lubelskie, małopolskie, mazowieckie oraz świętokrzyskie. Usługi wypożyczalni kierowane są do osób indywidualnych, firm oraz instytucji. CAR-RENTAL.PL posiada w swojej ofercie nowoczesną i szeroką gamę samochodów osobowych oraz dostawczych.
Wypożyczalnia umożliwia również podstawienie i odbiór samochodu w wyznaczone miejsce oraz wynajem samochodu z kierowcą. CAR-RENTAL.PL zapewnia Swoim Klientom komfort, poprzez pełną dyspozycyjność, profesjonalną obsługę oraz dopasowanie się do indywidualnych potrzeb klienta.

PBS Bank

Podkarpacki Bank Spółdzielczy jest jednym z największych banków spółdzielczych w Polsce, działa na rynku krajowym już od ponad 140 lat. Prowadzi swoją działalność przede wszystkim na terenie województwa podkarpackiego poprzez sieć 86 placówek bankowych. Poza terenem Podkarpacia funkcjonuje także 6 oddziałów: w Krakowie, Katowicach, Gdyni, Lublinie, Wrocławiu i w Warszawie. PBSbank jako pierwszy w kraju udostępnił swoim klientom sieć bankomatów biometrycznych (nowoczesne rozwiązanie uwierzytelniające klienta poprzez skanowanie układu naczyń krwionośnych palca).

LEŻAJSK

Grupa Żywiec S.A. - Browar LEŻAJSK to największy browar Podkarpacia. Dzięki, przywiązaniu do piwowarskich tradycji jego główna marka - Leżajsk stała się stała się jedną z wizytówek naszego regionu. Browar w Leżajsku istnieje już ponad 30 lat i korzysta z krystalicznie czystej, trzeciorzędowej wody głębinowej. Zawsze wspieramy, to, z czego możemy być dumni w naszym regionie.

GREINPLAST

Greinplast sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, która od ponad 20 lat z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 140 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek i wiele innych. Firma rozwija i doskonali własne technologie produkcji oraz zastosowania innowacyjnych materiałów dla budownictwa. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem sieci oddziałów i przedstawicieli na terenie całego kraju

INGLOT

INGLOT - Mapa INGLOT pokazuje ponad 500 salonów i stoisk własnych w centrach handlowych na całym świecie. Licząca ponad dwa tysiące produktów kolekcja kosmetyków do makijażu i pielęgnacji paznokci dostępna jest w 53 krajach na wszystkich kontynentach. Na wyjątkowość marki INGLOT składa się wiele czynników, ale dla klientek najważniejsze jest zestawienie najwyższej jakości produktów z przystępną ceną. Doceniana jest też różnorodność kosmetyków i unikalnie szeroka gama kolorów.

BDS INSTAL

BDS INSTAL to firma zajmująca się projektowaniem i realizacją usług budowlanych takich jak: instalacje sanitarne – wod.-kan., c.o., gazowe, sieci zewnętrzne wod.-kan., gazowe, sieci cieplne, instalacje przemysłowe i technologiczne, ogrzewnictwo w tym: kotłownie i węzły cieplne, chłodnictwo, izolacje termiczne.

VEGACOM

VegaCom zajmuje się wdrażaniem i integracją systemów telekomunikacyjnych, wideo-komunikacyjnych oraz systemów informatycznych i e-learningowych. Firma projektuje i wykonuje systemy multimedialne, nagłośnienia oraz systemy kongresowe i tłumaczeń symultanicznych. Firma powstała w odpowiedzi na nowe zapotrzebowanie rynku. Od samego początku firma skupiła w swojej ofercie kluczowych dostawców sprzętu teleinformatycznego. Posiadamy między innymi autoryzację firmy SIEMENS, POLYCOM, SLICAN, HUAWEI, DELL, FORTINET, MICROSOFT, BOSCH. Jest partnerem światowych liderów systemów wideokonferencyjnych takich jak: POLYCOM, CISCO-TANDBERG, LifeSize, EMBLEZE-VCON.

XERREX

XERREX Sp. z o.o. nieprzerwanie od 1987 roku oferuje nowoczesne urządzenia, kontrakty na kopie - wydruki i profesjonalny serwis urządzeń. Uzupełnieniem oferty jest komplet rozwiązań informatycznych wspomagających obsługę dokumentów oraz bezpieczeństwo informacji w nich zawartych.

BOZ

F.H. „BOZ” S.A. posiada w swojej ofercie najwyższej jakości materiały budowlane, instalacyjne i wykończeniowe dostępne w Centrum Budowlanym przy ul. Energetycznej 1 w Rzeszowie. F.H. BOZ S.A. oferuje również pełny asortyment wyposażenia łazienek, w tym armaturę łazienkową i kuchenną oraz płytki ceramiczne renomowanych producentów krajowych i światowych – dostępne w Centrum Ceramiki przy ul. Geodetów 3 w Rzeszowie. W ramach F.H. „BOZ” S.A. działa również BOZ Development wykonawca Osiedla przy Dworskiej w Białej koło Rzeszowa. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i nowoczesnym trendom wzornictwa otworzyliśmy BOZ-Design Meble i Oświetlenie w C.H. Rejtan na III piętrze. F.H. „BOZ” S.A. jest również właścicielem sklepu LUZ oferującego markową odzież i obuwie sportowe.

Dla kibiców posiadających karnet w salonie BOZ i sklepie LUZ czekają atrakcyjne promocje i rabaty - kliknij by poznać szczegóły.

ICN Polfa Rzeszów S.A.

ICN Polfa Rzeszów S.A. to nowoczesna organizacja specjalizująca się w produkcji leków dla ludzi, należąca do grona wiodących producentów leków w Polsce. Jest także jedynym reprezentantem i właścicielem wszystkich europejskich aktywów międzynarodowej korporacji farmaceutycznej Valeant Pharmaceuticals. Int.

KRUSZGEO SA

KRUSZGEO SA istnieje od 1957 roku i zajmuje się wydobyciem i przeróbką kruszyw oraz świadczy szereg usług geologicznych, laboratoryjnych oraz geodezyjno-inżynierskich. W firmie wdrożone są SZJ ISO 9001, zakładowy system produkcji i zarządzania środowiskiem ISO 14001 oraz wspólnotowy system ekozarządzania i audytu EMAS.

GALERIA RZESZÓW

Galeria Rzeszów jako największe tego rodzaju Centrum w Rzeszowie i na Podkarpaciu (ponad 220 sklepów w tym prawie 30 unikalnych marek) to nie tylko lokale sprzedażowe. Na terenie Galerii znajduje się też super nowoczesny cztero gwiazdkowy Hotel ze stylową restauracją Oranżeria. Oprócz tego nasi goście mogą spędzić wolny czas w ekskluzywnym Studio Urody Twój Styl udać się do klubu Fitness for Life lub na seans do Kina Helios. Na całym terenie Galerii znajduje się bardzo dużo znanych restauracji, barów, Fast foodów oraz kawiarni. Nie zapominamy też o naszych milusińskich. Rodzice z dziećmi mogą się udać do specjalnych miejsc przeznaczonych dla najmłodszych a i nasza młodzież znajdzie w Galerii Rzeszów swoje miejsce.

E. Leclerc Rzeszów

E.Leclerc Rzeszów – sklep przy Al. Tadeusza Rejtana 69 został otwarty 23 maja 2001 roku, jako dziewiąty hipermarket tej grupy w Polsce, będąc jednocześnie pierwszym sklepem wielkopowierzchniowym, który powstał na terenie Podkarpacia.

 

 

 

 

 

CMS Edito Realizacja: Ideo, Powered by: