Sponsorzy Techniczni

KEEZA

KEEZA jest polską marką. Produkuje profesjonalną odzież sportową zarówno dla zawodowców jak i amatorów. Markę tworzą ludzie od lat związani z branżą. Ponad 150 wykwalifikowanych pracowników dba o najwyższy standard realizowanych zamówień. Ze sprzętu KEEZA korzystają już kluby i zawodnicy w Polsce, Niemczech, Holandii, a także na Ukrainie.

LANCERTO

LANCERTO - to marka mody męskiej specjalizująca się w klasycznej odzieży formalnej i smart casual. Kolekcje marki powstają z myślą o mężczyznach ceniących wygodę i elegancję. Dysponuje ogólnopolską siecią salonów sprzedaży zlokalizowanych w największych miastach Polski.

 

 

FITNESS POINT

Fitness Point - to międzynarodowa marka bardzo dobrze znana przede wszystkim na rynku niemieckim, ale także hiszpańskim, angielskim i amerykańskim. W Polsce obecna od 2012 roku jako jedna z najprężniej rozwijających się sieci klubów fitness. Wspierając drużynę Asseco Resovii oddajemy do dyspozycji siatkarzy jeden z największych klubów fitness w Polsce. Najnowocześniejszy sprzęt i powierzchnia ponad 2500 m2 to idealne wrunki do treningu na najwyższym poziomie.

 

 

TOYOTA DAKAR

Samochody Toyota mają od lat tradycyjnie wysoką jakość i cieszą się dużą popularnością w Europie. W Polsce Toyota od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach sprzedaży. Jako pierwsza firma o globalnym zasięgu wprowadziła do szerokiego obrotu samochody hybrydowe z napędem spalinowo-elektrycznym, charakteryzujące się czystością spalin i przyjazne dla naszej planety.


HOTEL RZESZÓW

Hotel Rzeszów to miejsce gdzie historia przeplata się z nowoczesnością. Doskonała lokalizacja w sercu Miasta, 150 komfortowych pokoi, restauracja Oranżeria serwująca dania na najwyższym poziomie to nie jedyne atuty. Hotel Rzeszów to również największy na Podkarpaciu kompleks konferencyjny oraz miejsce gdzie można aktywnie odpocząć i zadbać o siebie w Instytucie Spa i profesjonalnym klubie fitness.

 

 

SECURITY OFFICE

Security Office projektuje, instaluje i konserwuje wszelkiego rodzaju systemy alarmowe, systemy TV przemysłowej, kontroli dostępu, wykonuje kompleksowe zabezpieczenia takich obiektów jak banki, punkty kasowe, obiekty sakralne, muzealne, przemysłowe, stadiony itp. W zakresie usług konwojowych obejmuje swym zasięgiem całe woj. podkarpackie oraz świadczy usługi na terenie kraju, głównie konwojując przesyłki tranzytowe między granicami kraju (alkohol, papierosy, elektronika) oraz ochraniając grupy turystów zagranicznych.

 

 

COCA- COLA

Coca-Cola - Przesłanie Coca-Cola jest proste i ponadczasowe – chcemy oferować naszym Klientom radość, zabawę, orzeźwienie, dbając jednocześnie o wartość naszych marek i starając się zapewnić rozwój i stabilność firmy.

 

 

 

ELEKTROSERWIS

Elektorserwis - najważniejsze profile firmy to elektronika, telekomunikacja i GSM. Sprzedaje wszystkie akcesoria i sprzęt związany z tymi dziedzinami - zarówno w formie detalicznej jaki i hurtowej. Poza tym zajmuje się ściąganiem sim-locków z 99% telefonó komórkowych, wgrywaniem do nich polskiego softu oraz serwis urządzeń elektronicznych, MP3, MP4, CB Radia, gsm, car audio, monitorów, laptopów, TV, modułów GSM i GPS, elektroniki samochodowej.

 

 

Biuro podróży JANOSIK

Biuro podróży JANOSIK od wielu lat zajmuje się przewozami autokarowymi. Ma swoje stałe linie międzynarodowe, wynajmuje autokary, jest też organizatorem imprez turystycznych oraz wycieczkowych

 

 

 


 

WERON

Weron - lider medycyny sportowej. Firma WERON jest dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem preparatów i akcesoriów medycyny sportowej w Polsce. Jako jeden z kluczowych graczy w swojej dyscyplinie działamy z sukcesem już ponad 6 lat.

 

 

ALBADENT

ALBADENT Gabinet Dentystyczny działa na rzeszowskim rynku stomatologinym od ponad 20 lat. Jest to wyspecjalizowany zaspół lekarzy, łączący w sobie wieloletnie doświadczenie, postęp i nowoczesność. Obecnie do dyspozycji pacjentów oferujemy nowocześnie wyposażone gabinety chirurgiczno-implantologiczny, endodontyczny-pozwalający przeprowadzać zabiegi mikrochirurgiczne przy pomocy mikroskopu, jak i specjalistyczne leczenie kanałowe, ogólnostomatologiczny i gabinet przeznaczony dla najmłodszych pacjentów.
Uczestniczymy w wielu krajowych i zagranicznych konferencjach i sympozjach by podnosić własne kwalifikacje dla jeszcze lepszego, rzetelniejszego i szybszego rozwiązywania problemów naszych Pacjentów, którzy cenią sobie nowoczesność , komfort i bezbolesne leczenie.

 

 

Medicarpathia

Medicarpathia - Podkarpackie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych zajmujące się profesjonalnie profilaktyką, wczesnego wykrywania i kompleksowego postępowania w przypadku chorób cywilizacyjnych.

 

 

CHEMIFARB

Firma Chemifarb S.A. została założona w 1989 roku w Rzeszowie. Obecnie jest jedną z czołowych polskich firm zajmujących sie sprzedażą wykładzin podłogowych, mieszkaniowych jak i obiektowych. Oferta obejmuje również bogaty wybór dywanów dostępnych w każdej klasie jakościowej, chodników, paneli podłogowych, farb i lakierów oraz wszelkie niezbędne akcesoria podłogowe obejmujące między innymi: chemię podłogową, listwy wykończeniowe, nakładki schodowe, wycieraczki oraz maty łazienkowe.

CMS Edito Realizacja: Ideo, Powered by: